Táborová pravidla

 1. Chráníme a neničíme přírodu v táboře i mimo něj, i Tebe prosíme chovat se k okolní přírodě s úctou.
 2. Chováme se slušně a udržujeme dobré mezilidské vztahy se sousedy a lidmi v okolí, i Tebe žádáme o civilizovaný projev a ohleduplnost.
 3. Spaní v chatičkách – na palandách jsou matrace, vezmi si prosím s sebou svůj spacák, natahovací prostěradlo 80(90)x200cm, polštář a svého plyšáka.
 4. Úklid – nejsme hotel a chceme zachovat přijatelnou cenu za ubytování. Proto si každý při odjezdu po sobě uklidí – zamete případně i vytře chatičku, umyje a uklidí nádobí v kuchyni, kterou je také potřeba zamést i vytřít. V koupelnách prosíme – umýt sprchy, záchody, a nakonec celou vytřít.
 5. Rozdělávání ohně – oheň rozdělávej jen na místě k tomu určenému – říkáme mu ohniště, měj ho vždy pod dohledem a pokud je zákaz rozdělávání ohně v období sucha, tak to prosím respektuj. Dřevo většinou najdeš přímo v táboře, pokud je potřeba, nasbírej si v okolních lesích suché chrastí, ale nenič stromy a nelámej větve. Nařezané dřevo a vyskládané do hranice určitě někomu patří!!! :o)
 6. Divoké párty, diskotéky, zábavní pyrotechnika a jiné podobné hlučné atrakce sem nepatří. Jestli se bez nich neobejdeš, zůstaň raději ve městě nebo zvol vhodnou akci, kde si můžeš tyto atrakce užít.
 7. Odpadky – vážíme si přírody, třídíme vše, co jde – plasty, papír, sklo, kov. Vše můžeš vyhodit do nádob přímo v obci. Zbytky nevyhazuj do záchodů, stejně tak. jako různé hygienické výrobky, ale využij nádobu na komunální odpad.  
 8. Malůvky a vzkazy – jestli se Ti u nás líbí napiš nám recenzi na FB, INSTAGRAM nebo Mapy Seznam. Jestli máš připomínky, napiš nám email, rádi si je vyslechneme, je to pro nás podnět k rozvoji. Jestli potřebuješ někomu sdělit svůj telefon či email, opět je prostor na sociálních sítích. Buď moderní a nepiš to na zdi, na chatičky nebo jiná tomu nevhodná místa.
 9. Zjistíš-li, že je někde něco porouchané a rozbité, dej nám prosím vědět, abychom to dali do pořádku a mohli to používat zase další návštěvníci.
 10. Chovej se šetrně nejen k okolní přírodě, ale i k vybavení areálu, po Tobě přijedou další táborníci.
 11.  Parkování – využij pro svůj dopravní prostředek prostor pod umývárnou a cestu nech volnou, aby ji mohli využívat i ostatní.

Děkujeme, že těchto pár pravidel dodržíš.

Přejeme, aby sis to tady s kamarády nebo rodinou užil.

Rádi Tě  opět uvítáme v našem táiboře. 

Jačkovi